מירב ינאי נגר - משרד עורכי דין
052-8572579
phone5, phone, contact, telephone, support, call
search5, search, magnifier, lookup, find
.
עורכת דין מירב ינאי נגר, ראש העין

מסחרי

כאשר 2 אנשים או 2 עסקים ויותר חוברים להם יחדיו ומחליטים לצור שיתוף פעולה במסגרת קשרים עסקיים כגון- שותפות או חברה, למעשה נוצר צורך מהותי בגיבוש ההסכמות בין הצדדים לימים טובים יותר וטובים פחות. ראוי שכלל ההסכמות בין הצדדים יבואו לידי ביטוי במסמך כתוב ומחייב אשר ישמש עדות לקביעות בין הצדדים שיוכלו לעיין ולעשות בו שימוש במידת הצורך.

אין זה משנה כלל מה צורת ההתאגדות שבחרתם- חברה, שותפות, עמותה, עסק או אופן היחסים וההתקשרות ביניכם- מתן שירותים, ספק - לקוח, זכיין וכו', החשוב הוא שהאינטרסים שלכם יהיו מוגנים ומעוגנים בהסכם בכתב המותאם לצרכיכם.

באם לא ייערך הסכם מגובש בכתב כאמור, מה רבה תהיה האכזבה כאשר תתגלע מחלוקת ביניכם. יחסיכם יעלו על שרטון ויהרסו כל חלקה טובה שבניתם בעמל רב. האם לכך הנכם מייחלים?

כידוע, במהלך קיומה של חברה, שותפות, עסק, עמותה שבהם יש יותר מ 2 שותפים או אפילו עסק של אדם אחד, ישנם הרבה קשרי מסחר ו/או יחסי גומלין בין השותפים לבין עצמם או בין הגוף שהקימו לבין מקבלי ו/או נותני שירותים כאלו ואחרים.

על מנת שהמיזם שהקמתם יהיה מוגן ביניכם ובין עצמכם (במקרה של חברה, שותפות, עמותה, עסק משותף) או ביניכם ובין צד אחר לעסק, יהא עליכם להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום המסחרי הנוגע לסוג העסק שברצונכם להקים כדי שייתן לכם מענה הולם לצרכיכם באמצעות ניסוח החוזה הראוי והנכון ביותר עבורכם דווקא. על כך נאמר: "סוף מעשה במחשבה תחילה" !

במשרדנו תגבשו הסכם מסחרי נכון ומדויק עבורכם המתאים לצרכיכם ותקבלו מענה בתחומים אלו:

  • רישום עמותות.
  • הקמה רישום ופירוק חברות.
  • ניסוח פרוטוקולים והחלטות חברה.
  • עריכת תקנוני חברה.
  • דיווחים לרשם החברות בדבר מינוי דירקטורים, העברת/מכירת מניות, הגדלת הון וכיו"ב.
  • בניית ועריכת הסכם מייסדים, הסכם זיכיון להפעלת עסק, הסכם בין שותפים, הסכם למתן שירותים.
  • עריכה וניסוח חוזים במגוון רחב של תחומי המשפט האזרחי-מסחרי וכל הסכם אחר על פי דרישת הלקוח.